ПРАВИЛА СТУДІЇ

від 31.01.2018

 1. Вхід в студію тільки у змінному взутті!
 2. Пересування габаритних декорацій/ використання паперових фонів тільки з дозволу та допомогою адміністраторів студії!
 3. Оренда одного з залів Art Studio Passage передбачає знаходження у залі 7 осіб! Кожна наступна людина — 50грн/год!
 4. У випадку фото- чи відеозйомки оголеної натури, всі моделі повинні мати документи, що підтверджують їхнє повноліття (ст. 301 ККУ, ст. 7 ЗУ «Про захист суспільної моралі»). У фотостудії категорично заборонені зйомки порнографічного характеру (ст. 301 УКУ, ст. 7 ЗУ «Про захист суспільної моралі»).
 5. Бронювання здійснюється на сайті студії або по вказаному телефону. Зауважимо, що ми працюємо по повній передоплаті, а в разі неможливості проведення зйомки в заброньований час, клієнт має право перенести зйомку без компенсації за 36год до зйомки, компенсацією 50% в проміжку між 36 і 24год до зйомки, та доплатити різницю вартості оренди, якщо така різниця виникне!
 6. У вартість оренди студії входять:
  • заброньований знімальний павільйон;
  • стандартний набір студійного світла: 3 джерел;
  • фони та декорації, що знаходяться в заброньованому залі.
  • оренда будь-якого з залів Art Studio Passage передбачає знаходження у залі 7 осіб! Кожна наступна людина оплачується додатково перед початком зйомки, розмір плати 50грн/год!
 7. Використання дим-машини, піротехніки, сигарет, конфеті тільки з дозволу та чіткої інструкції адміністрації
 8. Адміністрація залишає за собою право відмовити в наданні своїх послуг особам, які відмовляються дотримуватись правил студії, а також особам які перебувають в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння