Зали

Особливість студії - великі панорамні вікна по всій ширині залу, які дають можливість працювати з денним світлом протягом всього світлового дня.
Умови оренди
інтер'єрний зелений зал
Найменша інтер'єрна зала
зал з білою кутовою циклорамою
зал з графітовою прямою циклорамою
Умови оренди
Ми вважаємо що наша фотостудія має велику перевагу - природнє світло. Тому ми подбали про те, щоб ти не переплачував за зайві джерела світла, а самостійно і при необхідності брав світло яке підходить саме тобі.

В вартість оренди студії не входить:
 • Штучне освітлення ( крім залів Production white/black )
  На місці можна взяти
  Джерело імпульсного світла - 50грн/змін

  Джерело постійного світла - 50грн/змін
  1
 • Одночасне пребування в студії 6 осіб і більше
  Одночасне пребування в студії 6 осіб і більше оплачується по факту погодинно. Вартість доплати за кожну наступну особу починаючи з 6-оїскладає 50грн/особа за кожну годину.
  2
 • Час для підготовки до зйомки
  Але можна орендувати місце в гримерці. Вартість послуги 100грн/год
  3
 • Прибирання
  Прибирання після інтенсивного забруднення не входить у вартість оренд (цей пункт потрібно обов'язково обговорити з адмінстратором студії заздалегідь).
  4
 • Вантажник
  Пересування габаритних меблів та елементів декору з інших залів, а також повернення їх на місце не входить у вартість оренди. Це може бути додатковою послугою, за умови можливості її виконання.
  5
 • Зйомка з використанням потужного світла
  Самостійне використання потужних (2500 люменів і більше) джерел світла заборонено. Це має бути узгоджено з адміністратором студії

  6
Абонемент на зйомку в Passage
Абонемент дає можливість орендувати студії в будні дні протягом визначеного терміну, за більш вигідною ціною. За деталями звертайтеся до адміністрації студії